Artboard 2 copy 20

Proszę wypełnić formularz w celu umówienia się na wideokonferencję. Mogą też Pańśtwo skontkatować się z naszymi przedstawicielami.

Klikając „wyślij” akceptujesz Poliykę Prywatności. WYŚLIJ

Obsługa klienta
00 800 527 72 647 37

Od poniedziałku do piątku
08:00 - 18:00 (GMT+1)

POLSKA


Jakub Dolaniecki
Dyrektor Krajowy
jakub.dolaniecki@kaessbohrer.com
+48 509 669 390


Mehmet Önen
Key Account Manager
mehmet.onen@kaessbohrer.com
+4915224846813

NIEMCY
 

Niemcy Północne
Vincent Koel
Kierownik Regionalny
vincent.koel@kaessbohrer.com
+49 172 3035082

Niemcy Południowe
Barış Kotan
Kierownik Regionalny
baris.kotan@kaessbohrer.com

SKANDYNAWIA

Christian Persson
Direttore Key Account
christian.persson@kaessbohrer.com
+46 720 920315

NIDERLANDY


Johan Verdonschot
Kierownik Sprzedaży
johan.verdonschot@kaessbohrer.com
+31 (0) 6-51017467


Frank den Ouden
Kierownik Sprzedaży
frank.denouden@kaessbohrer.com
+31 (0) 6-82355440

FRANCJA

Sylvain Berhault
Dyrektor Krajowy
sylvain.berhault@kaessbohrer.com
+33 6 45 64 20 46

HISZPANIA

Jordi Llecha
Dyrektor Krajowy
jordi.llecha@kaessbohrer.com
+34 636 99 89 60

WŁOCHY

Baran Yalçın
Reprezentant
baran.yalcin@kaessbohrer.com
+39 346 630 3363

ROSJA

Utku Abay
CEO
utku.abay@kaessbohrer.com
+7 (495) 225 14 24

Mustafa Şahin
Szef sprzedaży
mustafa.sahin@kaessbohrer.com 
+7 (920) 777 22 05

Klinij tutaj aby dowiedzieć się więcej.